מחשבון משכנתא

לפני שאתם מחליטים לקחת משכנתא, אנו ממליצים לכם להיעזר במחשבון משכנתא. מחשבון משכנתא הוא כלי חשוב ונוח, הוא יעזור לכם לברר נתונים על המשכנתא שלכם.

למחשבון תידרשו להזין את הנתונים של המשכנתא שאתם רוצים, והוא יחשב לכם באיזה בנק ובאיזה מסלול הכי משתלם לכם לקחת את המשכנתא.

המחשבון יעזור לכם לבנות תמהיל משכנתא נכון עבורכם. תוכלו להכניס אליו את הנתונים הרצויים (כמו, גובה המשכנתא, ההחזר החודשי הרצוי, הריבית הרצויה ומשך תקופת התשלום שאתם מעוניינים), והמחשבון יראה לכם איך הם ישפיעו על המשכנתא שלכם. למשל, אם אתם רוצים לקחת משכנתא בגובה של 500,000 ש"ח, ואתם רוצים החזר של 5,000 ₪ בחודש, אתם מכניסים את הנתונים האלו למחשבון, מוסיפים את סוג הריבית שבחרתם, והמחשבון יראה לכם מה יהיה האורך של תקופת תשלום המשכנתא. 

עודכן בתאריך 2021\05\27.

אז הנה המושגים שאתם צריכים לדעת לפני כן:

סכום המשכנתא- הסכום שאותו אתם רוצים מהבנק ללוות על מנת לרכוש את הנכס. 

תקופת המשכנתא- למשך כמה שנים תרצו לפרוס את התשלום המשכנתא. את המשכנתא אפשר לפרוס עד שלושים שנה, אך שימו לב שככל שתפרסו ליותר שנים את המשכנתא, כך היא תהיה גדולה יותר.

החזר חודשי- הסכום שאותו תחזירו מידי חודש לבנק. ככל שהסכום יהיה גדול יותר כך תכסו את המשכנתא מהר יותר. ההחזר החודשי יכול להיות עד שליש מההכנסה הקיימת שלכם.

ריבית משכנתא במשכנתא שתיקחו, תצטרכו לשלם ריבית. שימו לב שלפחות שליש מהמסלול של הריביות צריך להיות במסלול של ריבית קבועה. ריבית הפריים שתשלמו תהיה עד שני שליש מסך הריביות במשכנתא.

כבר יש לכם משכנתא?

גם אם כבר לכם משכנתא, מחשבון משכנתא יכול לעזור לכם! אם אתם חושבים למחזר את המשכנתא שלכם, כדאי לכם לפני כן להכניס את הנתונים שלכם במחשבון משכנתא ולראות אם משתלם לכם לעשות זאת.

 לא פעם קורה שמאז שלקחתם משכנתא, הפרמטרים הכלכליים או האישיים משתנים. ולכן, כדאי לבדוק אם למחזר את המשכנתא. בזכות המיחזור תוכלו לחסוך כסף רב.

ההמלצה שלנו היא השתמשו במחשבון המשכנתא של משכנטאצ'!

אנו ממליצים לכם להיעזר במחשבון המשכנתא של משכנטאצ'. מדובר במחשבון מהיר, ידידותי ונוח לשימוש פשוט. אז השתמשו בו, בהצלחה!

המלצה נוספת, חשובה אף יותר:

היעזרו ביועץ משכנתאות מומחה ולא רק במחשבון משכנתא. אמנם המחשבון הוא כלי נוח ויעיל, אך חוות דעת של מומחה בתחום טובה יותר. אומנם מחשבון משכנתא עוזר רבות בתחילת ההתבשלות עם הנושא של רכישת בית. על ידי שקיפות שלכם עם היכולות העתידיות לגבי המשכנתא תוכלו לבחור בית שמתאים לכם ולאופציות הכלכליות שלכם. 

אך בשלב יותר מתקדם יש לכם עוד הרבה דברים שעשויים להוזיל לכם את המשכנתא אותם יש ללמוד לעומק ולהתנסות. תאם שעושים זאת חד פעמי עלולים לעשות בחירות שגויות בתמהיל המשכנתא שלכם. 

אנו במגזין למשקיע המתחיל עושים הכל כדי שהמשכנתא שלכם תצא מושלמת ואטרקטיבית. את כל הניסיון שיש לנו, הקשרים, תקבלו דרך שירות אישי ונדיב. 

צרו קשר לתזמון פגישת היכרות ללא עלות. 

תודה שיצרת קשר עם המפתח למשקיע המתחיל

ניצור איתך קשר בהקדם