ביטקוין למתקדמים

הבנו כבר מה זה ביטקוין עכשיו נעבור לדרכי רכישת ביטקוין ופירוטן. 

בפוסט הקודם דיברנו על הביטקוין, ועל היעילות שלו. כעת ניתן קצת מידע שיגרום לכם להבין את צורת רכישת הביטקוין. כי אם חשבתם שכסף וירטואלי ניתן להשגה כמו כל כסף "מסורתי" הניתן למשיכה בקליק, אז כנראה שטעיתם.

איך משיגים את הביטקוין ועד כמה מורכבים הם השלבים עד להשלמת ביצוע הרכישה? כל זה תקראו בפוסט הבא.

אין איזשהו מקום מסוים שחתם על בלעדיות עם ביטקוין. אלא, צריך להיות ממש יצירתיים על מנת להגיע לרגע הזה בו אתם מחזיקים ביטקוין בבעלותכם.

אז איפה משיגים ביטקוין? 

בבורסה הישראלית

בעיקרון, המקום הכי אידיאלי לרכישת ביטקוין זה בבורסה הישראלית. ולמה רק בעיקרון? כי על רכישת ביטקוין דרך הבורסה, תצטרכו לשלם עמלות תיווך של כ- 25% ועל כל עליית מטבע של הביטקוין, ירדוף אחריכם המס הכנסה על מנת לקבל לעצמו גם כן משהו מן החגיגה. ובקיצור, זה לא ממש משתלם לעבור דרך הבורסה אם אתם מתכננים להרוויח משהו מכל הסיפור הזה.

בכל אופן מה כן אידיאלי ברכישת ביטקוין דרך הבורסה הישראלית?

בעת ביצוע רכישת ביטקוין דרך המקום הרשמי למכירתו בארץ, מרוויחים מספר דברים:

  • יש אל מי לדבר- כאשר עובדים מול בן אדם פרטי אתם לא יודעים איפה הוא מחכה לעקוץ אתכם ואיפה הוא לא באמת התכוון למה שהוא אמר… ולא כך מול גורם ישראלי מכובד עם שם ארצי ועולמי. במילים קצרות יותר, הכי טוב לעבוד מול חברה ישראלית מוכרת שאתם בטוחים כי מאחורי כל מילה יש שירות אמין.
  • שליטה מקסימלית בכסף שלכם- כאשר רוכשים ביטקוין דרך הבורסה הישראלית, השליטה בביטקוין תהיה יותר מושלמת מכל רכישה פרוביזורית אחרת. כך אתם יכולים לעקוב אחרי ארנק הביטקוין שלכם באתר הבורסה. 
  • אמינות העסקה- כאשר אתם הולכים אל מישהו שאינו עובד כחברה אלא, סתם בן אדם שרואה את הסחר עם מטבע הביטקוין כתחביב, אתם צריכים להיות עם היד על הדופק. כאשר אנו במגזין למשקיע המתחיל פונים "אליכם", אנו מודעים לכך ש"אתם" זה מדובר בקהל יעד מגוון ביותר הכולל כל מיני אנשים עם כל מיני מטרות. 

ולמרות שכותב השורות איננו מודע לרשימת הקוראים, אנו בטוחים כי אך מעטים ממכם מתעסקים עם הביטקוין כאנשים עם ניסיון בסחר בעולם המטבעות הדיגיטליות. ולכן, אם אתם ללא ניסיון ואינכם מודעים לנקודות התורפה השונות, ברכישת ביטקוין מפה לאוזן, אתם עלולים לא לשים לב לדברים שונים עליהם שילמתם ולא קיבלתם.

לסיכום: 

תמיד יהיו כאלו שיעדיפו את המסודר והיקר על פני הפרוביזורי והזול. אתם מוזמנים להצטרף לאחת מן הקבוצות הללו. 

רכישת ביטקוין מפה לאוזן:

אם אתם מעוניינים לרכוש ביטקוין וכל מטרתכם בעת הרכישה זה להחזיק ביטקוין ביד, אנו ממליצים לכם לעשות את הרכישה ממישהו שכבר רכש בעצמו ביטקוין ועכשיו מעוניין להמירו למזומן על מנת להשתמש איתו לצרכים שונים בארצנו הישראלית בה השימוש עם הביטקוין בחנויות הפרונטליות עדיין לא נראה באופק. ולמה? כי אם תעשו זאת בצורה מסודרת מול הרשויות, אתם עלולים לשלם עמלות גבוהות מאוד.

בדרך רכישה זו, תצטרכו להשתמש במזומן, (אם אינכם מעוניינים לשלם עמלות כמובן). ערכו של הביטקוין כיום עומד על עשרות רבות של אלפים, ועל כזו משיכה מחשבונכם תצטרכו גם לתת דין וחשבון.

בכל אופן, מה שאנו רואים מהשטח זה, כי רוב רובם של האנשים מנהלים את הסחר עם הביטקוין בצורה לא מוכרת ולא משלמים על כך עמלות כל שהן למדינה. ודאי עולה בכם השאלה האם ארגוני טרור לא יודעים גם הם על האפשרות של שימוש במטבע הביטקוין למטרותיהם הגרועות? הם יודעים ולא רק יודעים אלא, עושים איתה שימוש רב. 

אגב, הפרסומות הכי חזקות לקיומה של מטבע הביטקוין היו דווקא כאשר נסגר אתר למכירת סמים, או כאשר נתפסו העומדים בראש ארגון טרור המנוהל כולו על כספי ביטקוין…

המעלה הנוספת לרכישת ביטקוין בצורה לא לגאלית זו המהירות אותה ניתן לבצע עסקה תוך כדי דילוג אחד ענק, על כל שלבי הבירוקרטיה המסובכים.

מסחר עם הבורסה הבין לאומית:

כאן הגענו אל הדבר האמיתי. ולמה זה הדבר האמיתי? כי אם עד עכשיו ידעתם על כל מיני דרכי מכירה של ביטקוין זה היה רק משחק. 

המקום לרכוש ביטקוין הוא בבורסה העולמית .

הבורסה העולמית מתנהלת בצורה כזו שהיא לא דורשת מחוג לקוחותיה כל דמי תיווך על העסקאות הנעשות אצלה (בשונה מהבורסה הישראלית כזכור לכם מלמעלה). ולכן, הדרך הכי טובה והפעם בלי כל הסתייגות, זו רכישת ביטקוינים דרך הבורסה הבינלאומית.

אבל, הרגולציה לא מאפשרת לאזרחים ישראליים לבצע עסקאות מול הבורסה הבינלאומית. אז מה עושים? מתנהלים מול הבורסה הבינלאומית עם ביטקוינים ביד. כך אף אחד מגופי המדינה לא יודע כלל שאתם מתעסקים עם הבורסה הבינלאומית.

עכשיו בואו, נעשה פה קצת סדר:

דרך מובחרת להגדלת תיק ההשקעות שלכם היא לרכוש ביטקוין היא דרך הבורסה העולמית. על מנת להתנהל מול הבורסה העולמית אתם צריכים כבר להיות עם ביטקוין ביד, רק כך המדינה או מס הכנסה לא ידעו על עיסוקיכם זה. את הביטקוין שאתם צריכים אתם מוזמנים להשיג דרך אחת מן הדרכים השונות אותן יצגנו לפניכם בתחילת הטקסט.

מקווים שהבנתם איך רוכשים ביטקוין

אחרי הכל, אנו מאוד לא ממליצים לעשות צעדים ראשונים בעולם הסחר הדיגיטלי ללא ליווי של אנשי מקצוע שיודעים להריח את הסכנה מרחוק. איך תדעו אתם אם חוש הריח שלכם פועל (בהנחה שלא עברתם קורונה…)? אם הבנתם מהטקסט כי השקעה בביטקוין נחשבת למסוכנת סימן שחוש הריח שלכם עובד מצוין. 

אנו במגזין למשקיע המתחיל מתמחים בליווי של לקוחות אל עבר הגשמת מטרותיהם. השאירו כאן פרטים לתיאום פגישת היכרות ראשונה ללא עלות עם מי שיכול להפוך לכם את החלומות הפיננסיים למציאות.